DİĞER TORKU KONYASPOR HABERLERİ

Bakan'dan Beşiktaş-Konyaspor maçlarına ilişkin açıklama

09 Ağustos 2017
151

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Medipol Başakşehir-Atiker Konyaspor, Eskişehirspor-Göztepe ve Beşiktaş-Atiker Konyaspor maçlarına ilişkin, "Bu üç maçta da bizim şartlarımızın ve genel çizdiğimiz çizginin dışında olaylar söz konusu oldu.

Beşiktaş ve Atiker Konyaspor PFDK'ya sevk edildi

08 Ağustos 2017
157

Beşiktaş ve Atiker Konyaspor, Türkcell Süper Kupa'da yaşanan olaylardan nedeniyle PFDK'ya sevk edildi.

Ali Turan'dan Negredo yorumu

08 Ağustos 2017
337

Atiker Konyaspor'un deneyimli savunmacısı Ali Turan, Radyospor'da yayınlanan Spor Kazanı programında Özgür Sancar'a konuştu.

Konyaspor'un Mustafa Pektemek teklifi reddedildi

07 Ağustos 2017
146

Riad Bajic'i Udinese'ye 5.5 milyon Euro'ya gönderen Atiker Konyaspor, Beşiktaş'tan Mustafa Pektemek'e talip oldu. Ancak Siyah-Beyazlılar, Konyaspor'a beklemediği bir cevap verdi!

Konyaspor Başkanı Ahmet Şan'dan Fikret Orman'a sert cevap!

07 Ağustos 2017
230

Süper Kupa Finali'nde yaşanan olaylar sonrası Fikret Orman, sert bir şekilde tepki göstermiş ve "Beşiktaş'a ceza verilirse dünyayı ayağa kaldırırım ifadelerini kullanmıştı. Canlı yayına bağlanan Konyaspor başkanı Ahmet Şan ise Orman'ın bu açıklamalarına karşılık olarak, "Dünyayı ayağa kaldıracağız gibi sözlerle bu olaylar çözülmez." yanıtını verdi.

Süper Kupa finalinin faturası ağır olacak

07 Ağustos 2017
150

Süper Kupa Finali'nde Beşiktaş ile Konyaspor'u karşı karşıya getiren mücadelede yaşananların faturası ağır olacak gibi...