DİĞER TORKU KONYASPOR HABERLERİ

Mehmet Özdilek’in Bursa maçında özel misafirleri olacak

02 Aralık 2017
176

Mehmet Özdilek, Pazar günü locada özel misafirlerini ağırlayacak

Mehmet Özdilek: Ofansif olarak yetersiz kalıyoruz

01 Aralık 2017
124

Atiker Konyaspor'da 4 hafta önce göreve başlayan teknik direktör Mehmet Özdilek, takımın iyi mücadele ettiğini, ancak ofansif anlamda yetersiz kaldığını söyledi.

Konyaspor bir açıklama yayınladı ve taraftara seslendi: Hepimiz çok üzgünüz!

28 Kasım 2017
177

Konyaspor bir açıklama yayınladı ve taraftara seslendi. Açıklama, "Yönetimimiz, teknik heyetimiz, futbolcularımız ve Atiker Konyasporumuza gönül verenlerle bu durumdan kurtulacağımıza olan inancımız sonsuz. Taraftarımızın tepkilerini ve hakaret boyutuna geçmeyen eleştirilerini anlıyoruz. Hepimiz çok üzgünüz" denildi.

Mehmet Özdilek: Oyunculara bir sitemim olmaz

23 Kasım 2017
216

Konyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, Marsilya ile 1-1 berabere kaldıkları UEFA Avrupa Ligi I Grubu 5. maçının ardından yayıncı kuruluşa konuşurken, oyuncularıyla gurur duyduğunu ifade etti.

Filipovic: Her şey berbat oldu

23 Kasım 2017
188

Konyaspor'un savunma oyuncusu Petar Filipovic, Marsilya ile 1-1 berabere kaldıkları UEFA Avrupa Ligi I Grubu 5. maçının ardından yayıncı kuruluşa konuştu ve gruptan çıkma yolunda sonuna kadar mücadele edeceklerini söyledi.

Ferhat Öztorun: Sonuna kadar mücadele edeceğiz

23 Kasım 2017
176

Konyaspor'un sol beki Ferhat Öztorun, Marsilya ile 1-1 berabere kaldıkları UEFA Avrupa Ligi I Grubu 5. maçının ardından yayıncı kuruluşa konuştu ve gruptan çıkma yolunda sonuna kadar mücadele edeceklerini söyledi.